Pinokio - dla dzieci 4+

22 marca godz. 15.00
Dom Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a

Przedstawienie opowiada o drewnianym chłopczyku, który pragnął zwiedzić świat i znalazł się w krainie zabawek. Po przedstawieniu dzieci będą mogły zapoznać się z lalkami, dowiedzieć się jak powstaje teatr lalkowy oraz jak wcielić się w rolę aktora, jak zbudować scenę i czym można zastąpić lalkę.

Po spektaklu zapraszamy na animację plastyczną z Pinokiem!

Pinokio - dla dzieci 4+

Dookoła świata - Włochy

Fundacja ART Aktywni Razem TWórczo oraz Dom Kultury w Łomiankach zapraszają 14 lutego 2014 o godz.18.00 na Walentynkowy wieczór włoski !!!

W programie:

• prelekcja i prezentacja multimedialna o Wenecji Julijskiej prowadzona przez Annę Kłossowską
  • relacja z rejsu po Wyspach Toskańskich przedstawiona przez Macieja Mickiewicza ze Stowarzyszenia Jachtklub Łomianki
  • multimedialny quiz z nagrodami
  • rozmowa o kuchni włoskiej
  • degustacja i sprzedaż  książek i przysmaków kuchni włoskiej (sklep Kadewin)

Wstęp 10 zł

Wydarzenie pod patronatem
Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego
i Stowarzyszenia Polsko-Włoskiego Italiani In Polonia

Dookoła świata - Włochy

Dwie Chinki -spektakl dla dzieci

Fundacja ART Aktywni Razem Twórczo i Dom Kultury w Łomiankach zapraszają 8 lutego 2014 o godz.15.00 na imprezę z cyklu Sobota dla Smyka. W programie min.:
spektakl dla dzieci od 4 lat "Dwie Chinki" i warsztaty lotnicze  „Dlaczego samolot lata".

8 lutego 2014 godz. 15.00
Dom Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a

Wstęp 10 zł

"Dwie Chinki" to spektakl dla dzieci opowiadający historię Cesarza Chin, który kocha muzykę. Bez śpiewu nie potrafi żyć i dlatego mały słowik staje się jego przyjacielem. Spektakl to interaktywna chińska opowieść wg J. Ch. Andersena z muzyką z opery I. Strawińskiego.

Dwie Chinki -spektakl dla dzieci
Warsztaty Decoupage