Realizujemy koncerty z naszej oferty jak i na zamówienie klienta koncerty jazzowe, tang polskich i argentyńskich,oraz swingowe często w połaćzeniu z pokazami tanecznymi.

Ceny koncertów zaczynają się od 2800zł + ewentualne koszty dojazdu i noclegu ( w przypadku miejscowości oddalonych powyżej 100km od Warszawy). W przypadku zamówienia większczej ilości lub cyklu imprez istnieje możliwość delikatnej negocjacji cen.

 

Natalia Kovalenko 

Koncert z okazji 200 rocznicy urodzin S. Moniuszki - program specjalny  rocznicowy w połąłczeniu z orginalną wystawą grafik

"Cała sala śpiewa z nami" - muzyczna podróż w czasie przez polskie przeboje XX wieku

- "Anna German jakiej nie znacie" Natalia Kovalenko- sopran, Andrzej Płonczyński - pianino,narryracja 

- "Matko moja ja wiem-  wieczór pieśni polsko- ukraińskich " Natalia Kovalenko i Aleksander Ładysz 

-" Polskie piesni wojskowe i patriotyczne" Natalia Kovalenko- sopran, Aleksander Ładysz- bas, Włodzimierz Trzeciak- fortepian

Matteo Mazzucca

Koncert muzyki " Bella Italia" z akompaniamentem pianisty

Koncert z   4 osobowym zespołem

Piotr Bakal

 

„OD SŁOWA DO SŁOWA”

To najbardziej aktualny program, którego podstawą są utwory zawarte na 3 płytach: "Obłoki", "Rozmnażanie zer" i „Od słowa do słowa” oraz piosenki najnowsze, jeszcze nie wydane. Muzycznie jest to propozycja bardzo różnorodna: od lirycznych ballad poprzez bossa novę, swing, country-rock, folk, aż po utwory rockowe. Teksty piosenek zawierają uniwersalne treści, prezentują wysoki poziom literacki (dostrzeżony m.in. w 1989 r. przez paryską „Kulturę”), są bardzo osobistą wypowiedzią twórcy na temat siebie samego i otaczającego świata.

Twórczość Piotra Bakala jest niezależna od przemijających mód. To  ten jej rodzaj, który się nigdy nie starzeje i zawsze skupia wokół siebie wiernych słuchaczy. Są to piosenki komunikatywne, o ciepłym klimacie, wysokim walorze poetyckim tekstów, charakteryzujących się dużą skrótowością, a nawet pewną aforystycznością formy. Piosenki autorskie, osobiste, ale każdy odnajdzie w nich część własnej historii.

Program trwa 90 minut bez przerwy, może być wykonywany solo, w duecie, trio, kwartecie lub z towarzyszeniem zespołu w składzie wymienionym niżej.

 

„BULWAR PIOSENKI FRANCUSKIEJ”

Piosenka francuska przeżywa dziś w Polsce renesans. Jest doskonałą alternatywą dla dobiegających ze wszystkich stacji radiowych i telewizyjnych produkcji anglosaskich, a jej wartość artystyczna jest od nich o niebo wyższa.

Program pt. "BULWAR PIOSENKI FRANCUSKIEJ" złożony jest z utworów tak sławnych postaci, jak: Georges Brassens, Jacques Brel, Joe Dassin, Maxime Le Forestier, Yves Montand, Georges Moustaki, Renaud, Michel Sardou i Charles Trenet. Przypomnijmy sobie najsławniejsze utwory najwybitniejszych wykonawców piosenki francuskiej w wersjach oryginalnych lub w polskich tłumaczeniach.

Program trwa 90 minut bez przerwy, wykonywany jest solo, w duecie, trio lub z zespołem, w składzie wymienionym poniżej.

 

UWAGA! OFERTA SPECJALNA NA OKRES WAKACYJNY

 

Program pt. „BYĆ RAZEM I ŚPIEWAĆ RAZEM”

Koncert, który ma na celu wciągnąć publiczność do wspólnego śpiewania. W programie znajdują się utwory z szeroko rozumianego nurtu piosenki turystycznej, pieśni śpiewane przy ogniskach, w górskich schroniskach, studenckich chatkach, pieśni morza i ballady żeglarskie oraz wybrane utwory z gatunku muzyki rozrywkowej, stworzone przez artystów, których nazwisk czasami nie pamiętamy, ale znamy ich dzieła. Propozycja ta idealnie nadaje się na koncerty plenerowe, festyny, dni miasta, imprezy firmowe i prywatne. Czas trwania koncertu – w zależności od umowy – nawet do 3 godzin (z przerwami). Skład minimum 3-osobowy, optymalnie 5-osobowy.

 

Skład zespołu w programie „Od słowa do słowa”

 

PIOTR BAKAL - gitara klasyczna, śpiew

LESŁAW MATECKI / MARIUSZ WILKE - gitara elektryczna / gitara akustyczna

MACIEJ SZCZYCIŃSKI / WOJCIECH SOKOŁOWSKI / MIROSŁAW ŁĄCZYŃSKI - gitara basowa

RAFAŁ GRZĄKA - akordeon

MARIUSZ MOCARSKI / PAWEŁ GĘBICKI / ADAM GOLICKI - perkusja

 

Skład zespołu w programie „Bulwar Piosenki Francuskiej”

 

PIOTR BAKAL - gitara klasyczna, śpiew

RAFAŁ GRZĄKA - akordeon

MACIEJ SZCZYCIŃSKI / MIROSŁAW ŁĄCZYŃSKI – kontrabas / gitara basowa

STANISŁAW SZCZYCIŃSKI / MARIUSZ DUBRAWSKI - fortepian